Історія Мерсі W210 3.2CDI 2001р. (Придбання, обслуговування, корисні статті по цій моделі)
 • Придбання
  При покупці бу авто є паро пунктів яких би хотілось побачити у придбаній техніці ( низька ціна, хороша технічна справність, ідеальний кузов, історія авто ).
  В нашій цілі було придбати сімейне авто для подорожі та зрозуміло що з цьома пунктами, але обійшовши авторинок та переглянувши паро авто по оголошенні ми зрозуміли що дешево нічого небуде, яке вже примарафечене з виду то дороге а якщо ціна низька то вбитий хлам.
  Вирішили зїздити ще по одному оголошенні і так придбали наш перший Mercedes w210 в універсалі з погрозною цифорою обєма двигуна 3.2 хоч ми не ставили ціль придбати іменно цю марку,  велику роль зіграло що авто було недавно пригнано під документи (заміна кузова) та ще мало юзано нашими, по фінансах зійшлось бо такі авто без зовнішніх недоліків на ринку були і за 10000 і за 12000 вкого яка фантазія.
  Це авто влюбому випадку вже було нецікаве перекупам і готовилось на покраску та продаж, самі розумієте яке красіння мало бути на базар, ми застали авто в підготовці тоїсть розібране, приняте було рішення тільки грунтанути щоб меньше очі муляло.
  Урод так грунтанув що пласмаса декоративна на моторі була в крапочку та і капот також і дах,

  Ітак перед нами мерсі на якому на кожному елементі рижик, дно без дир та пороги цілі, візуално було вигнивше місце під запаску та біля ченжера (покраска забезпечена та поварка також), передні пружини присівші,по салону практично ідеал, підвіска сильно небралась до увати так як це також розходний матеріал як і масла.
  Ну все нас проглотив мерс та вирішили брати так як більш менш ціна підходила та і було видно що з нею ато купують підкрашане тіпа хороше а потім дно диряве затянуте стекловокном і бігають як флінстони з словами "ми попали", лупні 210 набули славу своїм ненадійним кузовом хоч і трапляються старікашки і без ржавчин, напевно зберігались в гаражах.
  Авто було придбане практично без торгу, переписали, вдарили по рукам, у попереднього власника було запитано - можливо є нюанси з технічним станом так скажи всерівно вже кошти у тебе, но у відповідь отримав що все добре і проблем немає, хоч і зря що несказав якщо знав цеб багато часу зекономило.
  Почали кататись і вичісляти недоліки.
  1. Щось при рушанні в задньому мості вдарялось і при русі далі без шуму
  2. Одна фара кріплення відломане, в омивачах фар нехватало по одній форсунці
  3. В любому випадку потрібно було припіднімати передок (телевізор радіатора був загнутий всередину, радіатор висів на патрубку)
  4. Праві двері задні потрібно було міняти знизу гнилі сильно, передні вже були міняні з классік
  5. І саме головне чорний дим при різкому прискорюванню (дим такій що ззаді нікого і нічого невидно)

  Після пятої проблеми вже нехотілось шукати недоліки, я розумів що в аварію двигло непадає значить це щось нестандартне і так сталось.
Перші ремонти
 • Mercedes w210 3.2cdi димить та не їде більше 140
  Пята проблема стала першою.
  Вирішення проблеми Mercedes w210 3.2cdi димить та не їде більше 140
  Після усунення проблеми димності випалювали сажу з камери згорання присадкою Liqui Moly Diesel-Spulung (Присадка видаляє відкладення на форсунках, в камері згоряння та поршнях.)
  Рекомендую додавати до палива перед заміною масла (Присадка випалює відкладення та дає угар якій масло бере на себе, ліпше бак з присадкою виїздити по трасі до заміни масла та коли вже прохолодно, бажано перед зимою. Присадка піднімає центаво число диз. палива, температура згорання більша!)
  Таку процедуру я проводжу на робочому авто перед зимою вже паро років, я завжди заводив авто при великих морозах! Використовую присадку VERYLUBE комплексний очисник паливної системи.
  Бажано це проводити на митому баці щоб шлак не гнати у фільтр та сітки!

  Замінено було повітряний фільтр та ремінь моторів кондиціонера.


  Також було вирівняно кріплення під радіатор та підварено, патрубок до радіатора нижній небув знайдений ні новий ні бу (Патрубок йде від генератора. Генератор з охолодженням).
  Радіатор висів на патрубку та підтерся, було відрізано паро сантимерів патрубка (телевізор кріплення радіатора був загнутий всередину, на фото він вже витянутий).
 • Ремонт на СТО
  Після усуненення недоліку димності вже нехотілось нічого, та і бажання небуло і зрозуміло що підвіску буде тяжко зробити без підйомника або ями, вирішено здати на сто.
  Майстрам було поручено:
  Перебрати підвіску.
  Припідняти авто.
  Заміна шостої свічки наклювання.
  Діагностика на стенді форсунок та при необхідності реставрація.
  Заміна помпи (підтікала після мийки мотору, коли авто прогрівався підтікання пропадало).
  Промивка баку.
  Заміна масла, філтрів та антифрізу.
  Виявлення іших недоліків.


  Сто раді такім замовникам.
  Виявлено ще деякі недоліки та були виконані роботи:
  Виявили у фільтрові паливному стружку, первірили та перебрали насос та бак в любому випадку потрібно мити.
  Перебрані були форсунки.
  В задній балці були порвані сайлентблоки і через це било при рушанні, при русі шуму небуло.
  Пружини передні були замінені та вставлена проставка на 5ть крапок, пізніше пружини були продані та замінені на інші.
  Багато чого було зроблено, але фільтр салону міняти зі сторони двигуна це якось непрофесійно. Заміна салонного фільтру.
 • Фарбування, підварка, мовілка та шумка
  Обїхавши з десяток кравасісь майстрів був знайдений добросовістний майстр який згодився зробити на совість, після покраски як завжди найшлись недоліки але це вже неважно, робота зроблена.
  Було замінено праві задні двері, відпіскоструєно всі рижики, оброблено засібом від ржі, обезшумено, бараником оброблено та замовілено.
  Увага! Зварювальні роботи проводьте при знятих повністю клемах!  На фото видно як попередній майстр підготовлював на АВТОРИНОК, латками закривав гнилі дирки.
  З донора було вирізано та вварено місце під запаску та зі сторони ченжера.
 • Таб 4
  Сообщения четвертого таба
уууууу

Комментариев нет! К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу


avatar