Послуги Гість

Делівері Ратне

 • 24.06.2021, 07:16
 • 563
 • 5.0/1

Оценки и отзывы

5.0
1
Чтобы оценить и оставить отзыв, войдите в систему.
Войти Регистрация

Активность посетителей:

avatar

Комментариев нет! К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

Смотрите еще больше интересных материалов

Послуги

Показать еще ⇢
  Інтайм Ратне. Відділення № 1 до 1000 кг / до 6 м

  Ін Тайм — бренд із 15-річною історією, що вирізняється гнучкою ціновою політикою та лояльністю до споживача.
  Компанія займається впровадженням і реалізацією інноваційних рішень для злагодженої роботи та високоякісного обслуговування клієнтів.
  Ми розробляємо нові та оптимізуємо наявні логістичні маршрути, а також активно розвиваємо мережу відділень і складів по всій Україні.

  Нова пошта. Відділення №1. Ратне, заболоття

  «Нова пошта» - ще заснована у 2001 році українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

  Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2300 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 40 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів.

  Автопарк «Нова пошта» налічує понад 3600 автомобілів. За 2016 рік компанія доставила по Україні понад 110 млн відправлень.

  У 2014 році «Нова пошта» вийшла на міжнародні ринки, відкривши представництва у Молдові та Грузії. Вже за рік, восени 2015-го, компанія запустила послугу міжнародної доставки у 200 країн світу.

  Загальний штат працівників компанії перевищує 23 000 осіб.

  Місія компанії – робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам. Для цього команда «Нова пошта» впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти та кращий світовий досвід.

  Окрім відправки та отримання посилок та вантажів, у відділеннях «Нова пошта» можна замовити низку додаткових послуг, що розроблені з урахуванням побажань клієнтів і особливостей різних відправлень.

  Активна громадянська позиція основних співвласників «Нова пошта» - В’ячеслава Климова та Володимира Поперешнюка - відображається у підтримці соціальних проектів, серед яких – «Гуманітарна пошта України». За втілення цього проекту в 2015 році представники компанії отримали відзнаки Патріарха Філарета «За жертовність і любов до України».

  У 2016 році американське видання Inc. включило компанію «Нова пошта» до рейтингу топ-5000 європейських компаній, що демонструють найшвидший темп розвитку.

  «Нова пошта» сповідує принцип взаємовигідної співпраці з малим і середнім бізнесом. Підтримка вітчизняного підприємництва є вкладом компанії в розвиток, добробут та майбутнє України.