Послуги Гість

Інтайм Ратне. Відділення № 1 до 1000 кг / до 6 м

 • 24.06.2021, 06:08
 • 770
 • 0.0/0

Оценки и отзывы

0.0
0
Чтобы оценить и оставить отзыв, войдите в систему.
Войти Регистрация

Активность посетителей:

avatar

Комментариев нет! К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

Смотрите еще больше интересных материалов

Послуги

Показать еще ⇢
  Делівері Ратне

  Делівері
  Доставка вантажів по Україні. Від коробки до палети. Найкраще співвідношення ціна / якість.
   
  DelTruck
  Повнофрахтованні перевезення вантажів по території України.
   
  Delivery-International
  Міжнародне перевезення вантажів.
  Море, Авіа транспорт.
  Інтернет покупки Delivery-Shop.
   
  Кворум
  Страхова компанія Кворум.
  Страхування вашого життя, а також вашого вантажу.

  Нова пошта. Відділення №1. Ратне, заболоття

  «Нова пошта» - ще заснована у 2001 році українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

  Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2300 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 40 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів.

  Автопарк «Нова пошта» налічує понад 3600 автомобілів. За 2016 рік компанія доставила по Україні понад 110 млн відправлень.

  У 2014 році «Нова пошта» вийшла на міжнародні ринки, відкривши представництва у Молдові та Грузії. Вже за рік, восени 2015-го, компанія запустила послугу міжнародної доставки у 200 країн світу.

  Загальний штат працівників компанії перевищує 23 000 осіб.

  Місія компанії – робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам. Для цього команда «Нова пошта» впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти та кращий світовий досвід.

  Окрім відправки та отримання посилок та вантажів, у відділеннях «Нова пошта» можна замовити низку додаткових послуг, що розроблені з урахуванням побажань клієнтів і особливостей різних відправлень.

  Активна громадянська позиція основних співвласників «Нова пошта» - В’ячеслава Климова та Володимира Поперешнюка - відображається у підтримці соціальних проектів, серед яких – «Гуманітарна пошта України». За втілення цього проекту в 2015 році представники компанії отримали відзнаки Патріарха Філарета «За жертовність і любов до України».

  У 2016 році американське видання Inc. включило компанію «Нова пошта» до рейтингу топ-5000 європейських компаній, що демонструють найшвидший темп розвитку.

  «Нова пошта» сповідує принцип взаємовигідної співпраці з малим і середнім бізнесом. Підтримка вітчизняного підприємництва є вкладом компанії в розвиток, добробут та майбутнє України.