TV

Cпільно з OLL TV та Omega TV запущено OTT IP телебачення. Пропонуємо усім своїм абонентам якісне телебачення в цифровій якості.
Для перегляду доступні понад 180 ліцензійних ТВ-каналів.
Перегляд каналів телебачення можливий на телевізорах SMART (Samsung, LG, інші), комп'ютерах з встановленою програмою перегляду (VLC, IP-TV Player), медіаприставках (з підтримкою IPTV).

ОLL TV + ІНТЕРНЕТ = ВИГІДНО!

Пропозиція ОLL TV + ІНТЕРНЕТ = ВИГІДНО! Тільки для абонентів БіТ! За 250 грн/міс. Ви отримаєте інтернет + телебачення в одному пакеті та інші вигідні пакети зможете вибрати у особистому кабінеті. Для підключення телебачення скористайтеся особистим кабінетом та виберіть пакет, також для підключення телебачення Вам знадобиться ТВ ПРИСТАВКА або SMART TV .
Інструкція для підкючення OLL TV Підключити через особистий кабінет
Підключення та довідка +38 (068) 034 68 30

Пакет ОLL INCLUSIVE + ІНТЕРНЕТ 50 Мгб/с всього за 250 грн/міс.
Преміальні канали: VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, Discovery, Animal Planet, Fox, Nickelodeon і ще більше 180 кращих каналів в одному пакеті! Культові серіали і прем'єри від Amediateka та 5 кіноканалів Cine+! Тисячі прем'єрних та класичних фільмів у відеотеці. Пауза, перемотка ефіру, архів телепередач. Можливість дивитись на 3 пристроях одночасно.
Підключити через особистий кабінет
Підключення та довідка +38 (068) 034 68 30

Пакет ОLL INCLUSIVE XTRA SPORT + ІНТЕРНЕТ 50 Мгб/с всього за 290 грн/міс.
Всі кращі спортивні канали та прямі трансляції: Футбол 1/2/3, Setanta Sports та Setanta Sport+, Eurosport 1/2, Viasat Sport, Shakhtar TV, XSPORT. Найвигідніше пропозиція України: весь спорт на додаток до пакету oll inclusive: головні канали України, кращі кіно-серіальні канали, пізнавальні, дитячі... Тисячі фільмів і кращих світових серіалів від Amediateka!
Підключити через особистий кабінет
Підключення та довідка +38 (068) 034 68 30

ПриставкиAndroid TV BOX

Для перегляду цифрового телебачення інтернет-провайдера БіТ на будь-яких телевізорах ми рекомендуємо використовувати ТВ-приставку Android TV Box. У наявності є два види приставок ТV BOX та TV GAME BOX
Все необхідне для перегляду обладнання (аеро пульт, голосовий пульт, геймпад та ТВ-приставку) з його налаштуванням ви можете замовити у нас.

Замовлення +38 (068) 034 68 30
Pic1
...

IP-TV, IP-телебачення (англ. Internet Protocol Television) — цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних за протоколом IP (на відміну від супутникового телебачення, наземного телебачення або кабельного формату), нове покоління телебачення.

Телевізори з функціями Smart TV поступово завойовують ринок і витісняють менш функціональних побратимів. Велика кількість додатків, ефективну взаємодію з інтернетом і інші корисні технології перетворюють телевізори Smart в прогресивні мультимедійні центри з масою можливостей. Єдиним негативним моментом таких телевізорів є порівняно висока ціна. За меншу суму можна купити модель менш функціональну, яка відображає зображення прекрасної якості і чудово справляється зі своїми прямими обов'язками.
Таким чином, перед покупцем завжди стоїть своєрідний вибір: купити звичайний телевізор, або Smart TV модель? З розвитком технологій з'явилася Smart TV приставка, яка на сьогоднішній день є хорошою альтернативою «розумним» телевізорів Smart . Тепер Ви можете в значній мірі розширити функціональні і мережеві можливості цього телевізору без серйозних матеріальних витрат. Приставка Smart TV безпосередньо підключається до телевізора і надає значний набір функціональних можливостей, від доступу до інтернету і мережевих сервісів, до зручного серфінгу в мережі і перегляду онлайн відео. Ми детально розберемо всі переваги використання приставок, а також розповімо, на що звертати увагу при виборі даного пристрою. В результаті Ви зможете впевнено відповісти на питання, чи потрібна Вам Smart TV приставка чи ні.

Всі знають, інтернет дає доступ до величезної кількості інформації на будь-який смак: новини, фільми, погода, смішне відео і багато іншого. Не всі випускаються телевізори мають доступ до мережі, а Smart TV приставка успішно вирішує цю проблему. Сучасні приставки підтримують два способи підключення до інтернету: дротове з'єднання за допомогою Ethernet порту або бездротове з'єднання Wi- Fi. Виберіть найбільш підходящий спосіб підключення і об'єднайте інтернет з телевізором.
Переваги цього тандему очевидні. Ви отримуєте доступ до різних сервісів і бібліотекам контенту. Більше немає необхідності купувати фільми або завантажувати їх на комп'ютер, а потім записувати на зовнішні носії. До речі Smart TV приставка позбавить Вас від необхідності постійно перезаписувати інформацію на флешку або диск. Тепер можна створити локальну мережу і переглядати фільми або фотографії на екрані телевізора прямо з комп'ютера. Дуже зручна функція, яка заощаджує Ваш час.
Приставки також дозволяють використовувати різні додатки. Ви самі можете вибрати кількість і тип використовуваних додатків. Вбудований браузер дозволяє здійснювати якісний серфінг в інтернеті, не відлучаючись від екрану. На багатьох приставках є вбудований кардрідер, який дозволяє працювати з картами пам'яті. Приємно радує велика кількість підтримуваних форматів. Дуже часто в комплекті з приставкою йде клавіатура, яка значно спрощує і прискорює Вашу роботу. Як з'ясувалося, приставка в повній мірі реалізує весь потенціал цього телевізору.

Отже, ми визначилися з перевагами і позитивними сторонами використання Smart TV приставки. Тепер з'ясуємо, на які характеристики і параметри потрібно обов'язково звернути увагу перед покупкою конкретної моделі. У більшості випадків приставки використовуються для роботи з інтернетом, додатками і різними сервісами. Для того, щоб не виникало ніяких проблем з продуктивністю і швидкістю роботи в першу чергу звертайте увагу на моделі з багатоядерним процесором. Найчастіше зустрічаються двоядерні зразки (процесор Dual-core), але можна знайти і чотириядерні приставки (процесор Quad Core). Використання більш потужного процесора вбереже Вас від будь-яких проблем пов'язаних з низькою швидкістю обробки даних.
Далі визначитеся, яким способом Ви буде підключати приставку до телевізора. Більшість моделей підключаються за допомогою порту HDMI . При цьому забезпечується гарна якість передачі звукового і відео сигналу. Якщо такого роз'єму на телевізорі немає, не біда. Існують приставки, які підключаються за допомогою портів VGA і AV . У будь-якому випадку потрібно співвідносити можливості конкретно Вашого телевізора працювати з тим чи іншим пристроєм.
Сама Smart TV приставка може бути виконана в двох форм-факторах: у вигляді коробочки, або у вигляді флешки. За принципом роботи вони ніяк не відрізняються. Коробочки-приставки більше за розміром, але на них часто встановлюються додаткові роз'єми USB, Optical, VGA, і інші. Якщо Вам не потрібні додаткові роз'єми, сміливо вибирайте приставку-флешку.
Ще один важливий пункт, на який необхідно звернути увагу, це тип підключення до інтернету. Всі смарт тв приставки мають вбудований адаптер Wi-Fi, за допомогою якого здійснюється підключення до мережі. Якщо вдома Ви вже використовуєте роутер, це просто відмінно. Постарайтеся розмістити роутер ближче до телевізора, так як Wi-Fi адаптер у приставок зазвичай не дуже потужний. Якщо Ви використовуєте стандартний інтернет-кабель RJ45, то шукаєте приставку з вбудованим портом Ethernet . Це значно полегшить підключення. Якщо так вийшло, що приставка не має порту Ethernet , можна скористатися спеціальним адаптером LAN-USB. Він за допомогою USB роз'єму підключається до приставки, і вже до адаптера підключається дріт RJ45.
Smart TV приставка може читати файли самого різного формату. Перед покупкою переконаєтеся в тому, що конкретна приставка може працювати з форматами MP4, WMV, MKV, WMA, DivX. Наявність кардридера дозволяє використовувати карти пам'яті, а за допомогою USB можна підключити до приставки зовнішній жорсткий диск, тому питання з власною пам'яттю не критичний. Зустрічаються моделі з вбудованою пам'яттю 4 Гб, 8 Гб і більше. Повторимося, що це не найважливіший параметр. Більш значима оперативна пам'ять RAM. Звертайте увагу на моделі з об'ємом оперативної пам'яті 1-2 Гб DDR3, ніяк не менше.

Девайси: Можливість підключення декількох пристроїв на один вибраний пакет (телевізорів та інших пристроїв).

Налаштування

1. Завантажте додаток на ваш пристрій та встановіть його:

Перелік клієнтських програм для перегляду телебачення


Omega TV для Android 5.0 і вище - https://tinyurl.com/y9e6ak26
Omega TV для IOS 10 і вище - https://tinyurl.com/ya37kkfx
Omega TV для приставок на Android - https://tinyurl.com/y9wv8asd
Omega TV player для WebOS 3.0 і вище (LG Smart) - https://tinyurl.com/ybbox97t
Omega TV для Samsung (Tizen) за запитом пошуку в Tizen Store
Omega TV для Samsung (Orsay) встановлення з USB flash Встановлення OmegaTV на Samsung Orsay (варіант I)
Omega TV player для DuneHD в DuneStore → ТВ → Комьюніті додаток
Omega TV portal для MAG, Aura HD - http://s.hls.tv/stalker_portal/c/
Додаток для порталу Ministra - https://github.com/OmegaTV/stalker_classic

2. Увійдіть у особистий кабінет (Ваш логін та пароль у особистий кабінет на зворотній стороні пам'ятки для оплати яку вам залишили майстри при підключенні!)
Виберіть вкладку IP Телебачення та виберіть пакет телебачення.

3. Запустіть встановлений додаток на вашому пристрої, пропишіть код активації вибраного пакету та активуйте.
Насолоджуйтесь переглядом ваших улюблених телеканалів!

Запущено OTT IP телебачення. Пропонуємо усім своїм абонентам якісне телебачення в цифровій якості.

ОТТ ІР Телебачення надається сервісом OmegaTV.
За додатковою інформацією звертайтесь за: Телефон: +38 (067) 373-78-47, +38 (032) 290-70-90

Перелік каналів

⚪UA:Перший ⚪Рада ⚪UA:Крим ⚪Центральний канал ⚪UA: Культура ⚪112 Україна ⚪NewsOne ⚪Еспресо ⚪5 канал ⚪Прямий ⚪Канал 24 ⚪ZIK ⚪ATR ⚪ЧП.INFO ⚪NewsNetwork ⚪8 канал ⚪4 канал ⚪Настоящее Время ⚪Oboz TV ⚪UATV HD ⚪UA: Донбас ⚪Наш Макси ТВ ⚪Чорноморська ТРК ⚪UA:Закарпаття ⚪Донеччина ТБ ⚪Перший Західний ⚪Громадське ТБ ⚪Полтавское ТВ ⚪Genuine TV
⚪Інтер ⚪НТН ⚪Мега ⚪К1 ⚪К2 ⚪Zoom ⚪Пиксель ⚪Enter-фільм ⚪1+1 ⚪2+2 ⚪Плюс Плюс ⚪Бігуді ⚪ТЕТ ⚪УНІАН ⚪СТБ ⚪Новий канал ⚪112 Украина HD ⚪ICTV ⚪Оце ⚪М1 ⚪М2 ⚪UA:Перший ⚪Рада ⚪UA:Крим ⚪Центральний канал ⚪UA: Культура ⚪112 Україна ⚪NewsOne ⚪NewsOne HD ⚪Сонце ⚪Еспресо ⚪5 канал ⚪Прямий ⚪Прямий HD ⚪Канал 24 ⚪ZIK ⚪ZIK HD ⚪MusicBox UA ⚪MusicBox HD ⚪Малятко TV ⚪EU Music ⚪NIKI Junior ⚪NIKI Kids ⚪OTV Music ⚪ТРК Київ ⚪HDFASHION ⚪ПравдаТУТ ⚪ATR ⚪Lale ⚪ЧП.INFO ⚪EU Music HD ⚪Перший автомобільний ⚪Надія ⚪NewsNetwork ⚪8 канал ⚪4 канал ⚪Громадське HD ⚪ID FASHION ⚪Настоящее Время ⚪Еко ТБ ⚪Телевсесвіт ⚪Oboz TV ⚪English Club TV ⚪Спорт 1 ⚪Спорт 2 ⚪Kino1 ⚪Sport 1 Baltic ⚪Sport 2 Baltic ⚪Етно Канал HD ⚪Еврокино ⚪Глас ⚪Беларусь 24 ⚪TVP POLONIA ⚪Duck TV ⚪Детский мир ⚪ZEE TV ⚪SEA TV ⚪НАШЕ HD ⚪FilmBox ⚪UATV HD ⚪UA: Донбас ⚪Індиго TV ⚪НЛО TV ⚪Україна ⚪Наш Макси ТВ ⚪Setanta Sport UA ⚪Da Vinci Learning UA ⚪Deutsche Welle ⚪Fashion TV ⚪France 24 ⚪Sony Sci-Fi ⚪Sony Turbo ⚪Чорноморська ТРК ⚪Украина 24 ⚪Думская ТВ ⚪НАШЕ Music HD ⚪Телевсесвіт HD ⚪Южная волна HD ⚪MostVideo TV ⚪XSport ⚪Настоящее время HD ⚪НАШ Kids ⚪Odessa Fashion Channel ⚪Навигатор ТВ ⚪Телеканал 36.6 ⚪UA:Закарпаття ⚪Белсат ⚪Ost West ⚪Quiz ⚪Sony Channel ⚪8 канал HD ⚪Travel + Adventure ⚪ATR HD ⚪Донеччина ТБ ⚪Ethno World HD ⚪Перший Західний ⚪Сіріус ⚪English Club HD ⚪1+1 HD ⚪Канал 24 HD ⚪Еспресо HD ⚪Громадське ТБ ⚪Music 4EVER ⚪Oboz TV HD ⚪Правда ТУТ HD ⚪Music 4EVER HD ⚪XSport HD ⚪Sport1 HD ⚪7 канал (Одесса) ⚪Полтавское ТВ ⚪UA:Волынь ⚪Genuine TV
⚪Інтер ⚪НТН ⚪Мега ⚪К1 ⚪К2 ⚪Zoom ⚪Пиксель ⚪Enter-фільм ⚪1+1 ⚪2+2 ⚪Плюс Плюс ⚪Бігуді ⚪ТЕТ ⚪УНІАН ⚪СТБ ⚪Квартал TV ⚪Новий канал ⚪112 Украина HD ⚪ICTV ⚪Оце ⚪М1 ⚪М2 ⚪UA:Перший ⚪Рада ⚪UA:Крим ⚪Центральний канал ⚪UA: Культура ⚪112 Україна ⚪NewsOne ⚪NewsOne HD ⚪Сонце ⚪Еспресо ⚪5 канал ⚪Прямий ⚪Прямий HD ⚪Канал 24 ⚪ZIK ⚪ZIK HD ⚪MusicBox UA ⚪MusicBox HD ⚪Малятко TV ⚪EU Music ⚪NIKI Junior ⚪NIKI Kids ⚪OTV Music ⚪ТРК Київ ⚪HDFASHION ⚪ПравдаТУТ ⚪ATR ⚪Lale ⚪ЧП.INFO ⚪EU Music HD ⚪Перший автомобільний ⚪Надія ⚪NewsNetwork ⚪8 канал ⚪4 канал ⚪Громадське HD ⚪ID FASHION ⚪Настоящее Время ⚪Еко ТБ ⚪Телевсесвіт ⚪Oboz TV ⚪English Club TV ⚪Спорт 1 ⚪Спорт 2 ⚪Kino1 ⚪Sport 1 Baltic ⚪Sport 2 Baltic ⚪Етно Канал HD ⚪Viasat Explore ⚪Viasat Nature ⚪Viasat History ⚪Трофей ⚪Дача ⚪Еврокино ⚪Терра ⚪Наука ⚪Фауна ⚪Глас ⚪Беларусь 24 ⚪TVP POLONIA ⚪Duck TV ⚪TV 1000 Action ⚪TV 1000 World kino ⚪TV 1000 East ⚪Star Family ⚪Болт ⚪Детский мир ⚪ZEE TV ⚪SEA TV ⚪НАШЕ HD ⚪FilmBox ⚪Star Cinema ⚪UATV HD ⚪UA: Донбас ⚪Індиго TV ⚪НЛО TV ⚪Україна ⚪Наш Макси ТВ ⚪Setanta Sport UA ⚪Da Vinci Learning UA ⚪Deutsche Welle ⚪Fashion TV ⚪France 24 ⚪MTV Dance ⚪MTV Europe ⚪MTV Hits ⚪MTV Rocks ⚪Nick Jr ⚪Nickelodeon ⚪Sony Sci-Fi ⚪Sony Turbo ⚪VH1 Classic ⚪VH1 Europe ⚪Чорноморська ТРК ⚪Украина 24 ⚪Думская ТВ ⚪НАШЕ Music HD ⚪Телевсесвіт HD ⚪Южная волна HD ⚪MostVideo TV ⚪XSport ⚪Настоящее время HD ⚪НАШ Kids ⚪Odessa Fashion Channel ⚪Еpoque ⚪Навигатор ТВ ⚪Телеканал 36.6 ⚪UA:Закарпаття ⚪Nautical Channel HD ⚪Дорама HD ⚪AMC ⚪Белсат ⚪Ost West ⚪Quiz ⚪Sony Channel ⚪8 канал HD ⚪Spike ⚪Travel + Adventure ⚪ATR HD ⚪Донеччина ТБ ⚪Ethno World HD ⚪Перший Західний ⚪Сіріус ⚪English Club HD ⚪1+1 HD ⚪Канал 24 HD ⚪Еспресо HD ⚪Громадське ТБ ⚪Music 4EVER ⚪Oboz TV HD ⚪Правда ТУТ HD ⚪Music 4EVER HD ⚪XSport HD ⚪Sport1 HD ⚪Paramount Comedy ⚪Epic Drama ⚪7 канал (Одесса) ⚪Полтавское ТВ ⚪UA:Волынь ⚪Genuine TV
⚪Інтер ⚪НТН ⚪Мега ⚪К1 ⚪К2 ⚪Zoom ⚪Пиксель ⚪Enter-фільм ⚪1+1 ⚪2+2 ⚪Плюс Плюс ⚪Бігуді ⚪ТЕТ ⚪УНІАН ⚪СТБ ⚪Квартал TV ⚪Новий канал ⚪112 Украина HD ⚪ICTV ⚪Оце ⚪М1 ⚪М2 ⚪UA:Перший ⚪Рада ⚪UA:Крим ⚪Центральний канал ⚪UA: Культура ⚪112 Україна ⚪NewsOne ⚪NewsOne HD ⚪Сонце ⚪Еспресо ⚪5 канал ⚪Прямий ⚪Прямий HD ⚪Канал 24 ⚪ZIK ⚪ZIK HD ⚪MusicBox UA ⚪MusicBox HD ⚪Малятко TV ⚪EU Music ⚪NIKI Junior ⚪NIKI Kids ⚪OTV Music ⚪ТРК Київ ⚪HDFASHION ⚪ПравдаТУТ ⚪ATR ⚪Lale ⚪ЧП.INFO ⚪EU Music HD ⚪Перший автомобільний ⚪Надія ⚪NewsNetwork ⚪8 канал ⚪4 канал ⚪Громадське HD ⚪ID FASHION ⚪Настоящее Время ⚪Еко ТБ ⚪Телевсесвіт ⚪Oboz TV ⚪English Club TV ⚪Спорт 1 ⚪Спорт 2 ⚪Kino1 ⚪Sport 1 Baltic ⚪Sport 2 Baltic ⚪Етно Канал HD ⚪Viasat Explore ⚪Viasat Nature ⚪Viasat History ⚪Трофей ⚪Трофей HD ⚪Дача ⚪Дача HD ⚪Еврокино ⚪Терра ⚪Наука ⚪Фауна ⚪Глас ⚪Беларусь 24 ⚪TVP POLONIA ⚪Duck TV ⚪Duck TV HD ⚪TV 1000 Action ⚪TV 1000 World kino ⚪ViP Comedy HD ⚪TV 1000 East ⚪Star Family ⚪Болт ⚪Детский мир ⚪ZEE TV ⚪FightBox HD ⚪SEA TV ⚪НАШЕ HD ⚪FilmBox ⚪DocuBox HD ⚪Star Cinema ⚪UATV HD ⚪UA: Донбас ⚪Індиго TV ⚪НЛО TV ⚪Україна ⚪Наш Макси ТВ ⚪Setanta Sport UA ⚪Da Vinci Learning UA ⚪Deutsche Welle ⚪Fashion TV ⚪France 24 ⚪MTV Dance ⚪MTV Europe ⚪MTV Hits ⚪MTV Live HD ⚪MTV Rocks ⚪Nick Jr ⚪Nickelodeon HD ⚪Nickelodeon ⚪Sony Sci-Fi ⚪Sony Turbo ⚪VH1 Classic ⚪VH1 Europe ⚪Viasat Nature/History HD ⚪Viasat Sport HD ⚪Чорноморська ТРК ⚪Украина 24 ⚪Думская ТВ ⚪НАШЕ Music HD ⚪Телевсесвіт HD ⚪Южная волна HD ⚪MostVideo TV ⚪Travel + Adventure HD ⚪XSport ⚪Настоящее время HD ⚪НАШ Kids ⚪Odessa Fashion Channel ⚪Еpoque ⚪Навигатор ТВ ⚪Телеканал 36.6 ⚪UA:Закарпаття ⚪Nautical Channel HD ⚪Дорама HD ⚪AMC ⚪SEA TV HD ⚪Белсат ⚪Ost West ⚪ViP Comedy SD ⚪ViP Premiere SD ⚪ViP Megahit SD ⚪Quiz ⚪Sony Channel ⚪8 канал HD ⚪Spike ⚪Travel + Adventure ⚪ATR HD ⚪Донеччина ТБ ⚪Ethno World HD ⚪Перший Західний ⚪Сіріус ⚪English Club HD ⚪1+1 HD ⚪Болт HD ⚪Канал 24 HD ⚪Еспресо HD ⚪Громадське ТБ ⚪Music 4EVER ⚪ViP Premiere HD ⚪ViP Megahit HD ⚪Oboz TV HD ⚪Правда ТУТ HD ⚪Music 4EVER HD ⚪Перший автомобільний HD ⚪Star Family HD ⚪XSport HD ⚪Star Cinema HD ⚪Sport1 HD ⚪Paramount Comedy ⚪Epic Drama ⚪7 канал (Одесса) ⚪Полтавское ТВ ⚪UA:Волынь ⚪Genuine TV

Підключити телебачення

Вхід в особистий кабінет

Поради та відповіді

Рекомендуємо підключати ftp кабелем. Wifi передавач роутера може не справитись з декількома приставками, або іншими активними пристроями по бездротовому зєднанні!
На всіх сайтах використовуються різні плеєри і різні формати відео. На Ютубі програвач HTML5, на інших сайтах може використовуватися flash, який офіційно не підтримує Андроїд.
Встановіть інший браузер!
Якщо ваш телевізор старого зразку та має відео вхід скард, або тюльпани ви можете підключити тв приставку.
Для підключення вам понадобиться перехідник, він в основному продається окремо та в комплект з приставками не постачається.
Майстру повідомте перед підключенням що у вас телевізор старого зразку.
У кожного пакету є можливість підключення декількох девайсів (приставок, телевізорів). UA:ЕФИР+ має три девайси, ви можете на один пакет підключити три телевізора або тв приставки!
При підключенні враховуйте що SMART TV не потрібно тв приставок, а на телевізори старого зразку або без функції SMART TV вам понадобиться тв приставка.
У особистому кабінеті при підключенні пакету телебачення ви отримаєте код активації, введіть його у додаток OmegaTV пристроя.
Для Smart TV не потрібно тв пиставок для перегляду телебачення.
Завантажте додаток OMEGA TV з плей маркета або з офіційного маркета виробника вашого телевізора.
Приставка може вам знадобитись якщо вас не задовільняють технічні можливості вашого тв.
Очищайте кеш память вашої приставки клінером або вбудованим очисником.
З часом память забивається запущеними додатками та можуть привести до зависання приставки, потрібно перегрузити пристрій або очистити клінером память.
Якщо ви активний користувач та використовуєте тв приставку як планшет або для роботи у вас є декілька варіантів удосконалити пристрій
1. Аеро пульт з можливістью або без фунції дублювати пульти тв
2. Підключити безпровідну, провідну мишку та клавіатуру (не всі підтримуються приставками)
3. Джойстик для відео ігр (приставка при іграх може нагріватись та мусить мати технічні можливості)
Приставки всі гріються! Все залежить від нагрузки на процесор приставки та самого радіатора на чіпові, хоч і виробник запевняє що це так і має бути.
Рекомендуємо оглянути приставку як проходить циркуляція повітря через радіатор приставки.
1. Не розміщати приставку на телевізорі з якого йде вже тепло.
2. При можливості встановлюйте приставку вертикально так ліпше буде церкулювати повітря через радіатор приладу.
Для експерементаторів геймерів. Заміна радіатора на більший, заміна термо клея або зробити додаткові отвори у верхній кришці приставки (рекомендуємо звертатись у спеціалізовані сервісні центри). При втручанні у пристрій гарантійне обслуговування припиняється!!!