УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"

Відповідно до статті 107 Конституції України  постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 16 вересня 2015 року № 549 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)";

Указ Президента України від 18 вересня 2015 року № 550 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 вересня 2015 року "Про внесення змін до додатка 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)";

Указ Президента України від 29 березня 2016 року № 121 "Про рішення Ради націо ... Читати далі »

Зміна тарифних планів

Шановний абоненте,

дякуємо за співпрацю та довіру до нас, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні. На жаль, значне зростання протягом 2015-2016 рр. тарифів на комунальні послуги , знецінення гривні  змусили нас переглянути тарифи і з 1 травня 2017 року підвищити абонентську плату за інтернет-послуги.
Сподіваємось на Ваше розуміння і запевняємо, що докладатимемо максимум зусиль для забезпечення належної якості послуг.

   Ознайомитись з новими тарифами можна на сторінці ( радіо інтернет  кабельний інтернет ) або за тел. + 380680346830.
Просимо до 25 квітня 2017 обрати новий тарифний план та змінити поточний  тариф  на новий через особистий кабінет (http://bit.uar.net/cabinet  або  http://stat.bit.uar.net ). Також  просимо врахувати зміну розміру абонплати при  здійсненні оплати за послуги.  Звертаємо Вашу увагу на те, що тарифи, які діяли раніше, з 1 травня 2017 року втрачають чинність.  Абонентам, які не змінили тариф самостійно, тарифний план буде автом ... Читати далі »

Непланова заміна обладнання.

Непланова заміна вийшовшого з робочого стану обладнання. 
Перебої з інтернетом у радіокористувачів населених пунктів ( Гута, Тур, Заболоття ).
Вибачаємось за незручності!

Перебої з доступом інтернет зв'язку!

У зв'язку з виходом з ладу, одного з ключових вузлів зв'язку, проводяться термінові аварійно-відновлювальні роботи. Сервіс буде відновлено найближчим часом. Приносимо свої вибачення, та дякуємо за розуміння.

Часті обриви інтернету по радіо, зверніться у тех. підтримку!

Шановні абоненти, радіо інтернету від БІТ!
Якщо ваше інтернет з'єднання не стабільне або не відповідає якості,
зателефонуйте у техпідтримку №1, вкажіть номер угоди та опишіть проблему!

SMS-інформування

Шановні абоненти!
Вам доступний додатковий сервіс у особистому кабінетіSMS-інформування.

Функція SMS-інформування

  • нагадування по балансу коштів на рахунку
Увійдіть у особистий кабінет та на сторінці загальна статистика в полі для SMS інформування впишіть номер телефону на який бажаєте отримувати смс сповіщення.

Зміна тарифних планів по радіозв'язку

Шановні абоненти!
Раді повідомити вас про зміну тарифних планів по радіо каналу.
Нові тарифи.

Тарифи радіозв’язок

Старі тарифи.


Змінити тарифний план ви зможете у особистому кабінеті.

Перша допомога вашому ПК

Яким би швидким і чудовим не був новий комп’ютер, з часом він починає працювати повільніше. Надсучасний ПК, придбаний минулого року, вже не викликає такого захоплення, коли на ньому інстальовано кілька десятків програм, працюють антишпигунські та антивірусні знаряддя й завантажено неймовірну кількість небажаного вмісту з Інтернету. Робота може вповільнюватися дуже поступово та майже непомітно для користувача, аж поки одного дня ви не завважите, як довго відкривається програма або файл, і не замислитеся: «Що це з моїм бідолашним ПК?»

Якою б не була причина, покращити швидкодію ОС Windows і роботу ПК можна численними способами, навіть не оновлюючи устаткування. Ось кілька порад, які допоможуть оптимізувати роботу ОС Windows, щоб удосконалити її швидкодію.

1. Завантажте та всановіть програму AdwCleaner , запустіть сканування, після закінчення сканування натисніть очистити.

AdwCleaner - зручна у використанні утиліта з безпеки ОС, яка дозволить вам позбавитися від рекламного ПО на вашому комп'ютері за лічені секунди, провівши швидке сканування системи.

Програма виявляє і виводить на чисту воду будь-яке рекламне ПО, PUP / LPI (Теоретично непотрібне ПО), тулбари і програми, які отримують контроль над вашим комп'ютером ... Читати далі »

Можливі перебої з доступом інтернет-зв'язку.

Шановні абоненти!
Відбуваються підготовчі роботи на розширення мережі та заміні обладнання.
Можливі перебої з доступом інтернет-зв'язку.
Вибачте за тимчасові незручності.

Населений пункт с. Гута підключений.

Шановні жителі с. Гута!

Раді Вам повідпомити що відбувається підключення по радіоканалу безлімітного інтернету.

Заявки на підключення по радіоканалу на сторінці: http://ratne-net.clan.su/index/connect_radio/0-4

смт. Заболоття (заміна обладнання) 25.01.2016

Шановні абоненти 25.01.2016 з 10:00 до 15:00 будуть проведені планові роботи на базовій станції смт. Заболоття (заміна обладнання). ​У вказаний проміжок часу буде обмежений доступ до мережі Інтернет. Вибачте за незручності!

Планові роботи 17.12.2015

17.12.2015 з 10:00 до 15:00 будуть проведені планові роботи по заміні обладнання. ​У вказаний проміжок часу буде обмежений доступ до мережі Інтернет. Вибачте за незручності!

« 1 2 3 4 »