Особистий приватний кабінет, опис та функції.

Особистий кабінет – електронний інтерфейс керування Послугою, доступ до якого Абонент здійснює за допомогою ідентифікаторів доступу.

Увага! Увійти у особистий кабінет Ви зможите тільки через інтернет мережу від БІТ, з іншого провайдера вхід буде невдалим!

Вхід - виберіть розділ на нашому сайті, який знаходиться у верхньому правому куті
( Абонентам - Особистий кабінет або за прямим посиланням http://bit.uar.net/cabinet ).
Введіть номер угоди та пароль отриманий при реєстрації.


Функції особистого кабінетуГоловна сторінка - Зміна тарифного плану.

Загальна статистика - Загальна інформація.

Фінансова інформація - Стан рахунку та тимчасове включення при заборгованості. (Шановний абоненте! Маючи наявну заборгованість по угоді Ви маєте можливість безоплатно продовжити надання Вам послуги терміном на три календарні дні натиснувши на кнопку нижче. У випадку неоплати заборгованості у наданий Вам триденний період Ви будете відключені без можливості продовжити термін надання послуги вказаним методом.)

Статистика завантаження - Використаний трафік.

Детальна статистика - Детальна статистика завантаження.

Замовлення розшифровки - Послуга недоступна ( у розробці ).

Виписати рахунок - Виписка рахунку з можливістью відіслати на e-mail.

Зміна паролю на PPPoE - Зміна паролю для входу через PPPoE.

Призупинення угоди - Умови призупинення угоди: призупиненням угоди через веб-сторінку можуть скористатись тільки приватні особи. Юридичним особам необхідно звернутись у представництво у Вашому регіоні і оформити письмову заяву. Призупинення угоди здійснюється до 1-го числа місяця, в якому вже не будуть надаватись послуги. Мінімальний термін призупинення угоди складає один календарний місяць (з 1-го числа по останній день місяця). На декілька днів угоду призупинити неможливо. Максимальний термін призупинення угоди не може перевищувати три календарні місяці, по закінченню вказаного максимального терміну угода поновлюється автоматично. Призупиненням угоди можна скористатися не частіше, ніж один раз на календарний місяць. Призупинивши угоду, при нагальній потребі Ви також можете її відновити у термін до 1-ого числа місяця, в якому планувалось призупинення угоди. Під час призупинення дії угоди всі послуги передбачені в угоді не будуть надаватись. Абонентна плата за період призупинення не нараховується. Послуга призупинення угоди надається безкоштовно.

  • 10.02.2015, 15:20
  • /
Коментарі - 0

Комментарів немає! Ще ніхто не додав коментар до данному матеріалу

Додати коментар
avatar