Перша допомога вашому ПК

Яким би швидким і чудовим не був новий комп’ютер, з часом він починає працювати повільніше. Надсучасний ПК, придбаний минулого року, вже не викликає такого захоплення, коли на ньому інстальовано кілька десятків програм, працюють антишпигунські та антивірусні знаряддя й завантажено неймовірну кількість небажаного вмісту з Інтернету. Робота може вповільнюватися дуже поступово та майже непомітно для користувача, аж поки одного дня ви не завважите, як довго відкривається програма або файл, і не замислитеся: «Що це з моїм бідолашним ПК?»

Якою б не була причина, покращити швидкодію ОС Windows і роботу ПК можна численними способами, навіть не оновлюючи устаткування. Ось кілька порад, які допоможуть оптимізувати роботу ОС Windows, щоб удосконалити її швидкодію.

1. Завантажте та всановіть програму AdwCleaner , запустіть сканування, після закінчення сканування натисніть очистити.

AdwCleaner - зручна у використанні утиліта з безпеки ОС, яка дозволить вам позбавитися від рекламного ПО на вашому комп'ютері за лічені секунди, провівши швидке сканування системи.

Програма виявляє і виводить на чисту воду будь-яке рекламне ПО, PUP / LPI (Теоретично непотрібне ПО), тулбари і програми, які отримують контроль над вашим комп'ютером.

Інтерфейс програми і простота її використання заслуговують на увагу. Вам не потрібно нічого встановлювати, просто клікніть два рази по значку додатка і програма готова до використання. Ще один клік - і ваш комп'ютер може забути про небажані програмах.

AdwCleaner значно поліпшить безпеку вашого комп'ютера. Скачайте програму і запишіть її на ваш флеш-накопичувач. Використовуючи AdwCleaner ви позбавите комп'ютер від багатьох проблем.


2. Завантажте та всановіть програму CCleaner , запустіть очистка, сервіс (видаліть непотрібні програми), реєстр (пошук проблем-запустіть декілька раз)

CCleaner — безкоштовна програма для оптимізації і очищення системи, а також інструмент забезпечення безпеки користувача. CCleaner видаляє непотрібні і невикористовуванні файли, звільняє місце на жорстких дисках і дозволяє запускати Windows швидше.

3. Встановіть антивірус NOD32 безкоштовна 30-денна версія, проскануйте ПК.
Увага! На пк повинен бути встановлений один ативірус, зайві антивіруси видаліть! Утиліта для видалення Avast

Якщо це не допомогло, вам потрібно встановити заново операційну систему, або звернутись до майстра.

  • 11.05.2016, 12:20
  • /
Коментарі - 0

Комментарів немає! Ще ніхто не додав коментар до данному матеріалу

Додати коментар
avatar