WhatsApp підключено, техпідтримка та поради через додаток.

Шановні абоненти та майбутні абоненти!
Раді повідомити вас що ми підключили на номер телефону 068 034 68 30 WhatsApp.
Це зручно, запитання відповіді та технічні запитання, користуйтесь цією послугою!
 


З WhatsApp ви отримаєте швидкий, простий, безпечний досвід обміну повідомленнями та можливість здійснення дзвінків абсолютно безкоштовно*.
Доступно на телефонах по всьому світу.
*За передачу даних може стягуватися плата. Зверніться до свого оператора за додатковою інформацією.

Розповіли, як захистити та очистити комп’ютери від «Пєті»

За даними СБУ, інфікування операційних систем переважно відбувалося через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур.

Про це повідомляє СБУ в ФБ.

Атака, основною метою якої було розповсюдження шифрувальника файлів Petya.A, використовувала мережеву вразливість MS17-010, внаслідок експлуатації якої на інфіковану машину встановлювався набір скриптів, що використовували зловмисники для запуску згаданого шифрувальника файлів.

Вірус атакує комп’ютери під управлінням ОС Microsoft Windows шляхом шифрування файлів користувача, після чого виводить повідомлення про перетворення файлів з пропозицією здійснити оплату ключа дешифрування у біткоїнах в еквіваленті суми $300 для розблокування даних. На сьогодні зашифровані дані, на жаль, розшифруванню не підлягають. Триває робота над можливістю дешифрування зашифрованих даних.

Рекомендації:

Якщо комп’ютер включений і працює нормально, але ви підозрюєте, що він може бути заражений, ні в якому разі не перезавантажуйте його (якщо ПК вже постраждав – також не перезавантажуйте його) – вірус спрацьовує при перезавантаженні і зашифровує всі файли, які містяться на комп’ютері.

Збережіть всі файли, які найбільш ... Читати далі »

Часті обриви інтернету по радіо, зверніться у тех. підтримку!

Шановні абоненти, радіо інтернету від БІТ!
Якщо ваше інтернет з'єднання не стабільне або не відповідає якості,
зателефонуйте у техпідтримку №1, вкажіть номер угоди та опишіть проблему!

SMS-інформування

Шановні абоненти!
Вам доступний додатковий сервіс у особистому кабінетіSMS-інформування.

Функція SMS-інформування

  • нагадування по балансу коштів на рахунку
Увійдіть у особистий кабінет та на сторінці загальна статистика в полі для SMS інформування впишіть номер телефону на який бажаєте отримувати смс сповіщення.

Перша допомога вашому ПК

Яким би швидким і чудовим не був новий комп’ютер, з часом він починає працювати повільніше. Надсучасний ПК, придбаний минулого року, вже не викликає такого захоплення, коли на ньому інстальовано кілька десятків програм, працюють антишпигунські та антивірусні знаряддя й завантажено неймовірну кількість небажаного вмісту з Інтернету. Робота може вповільнюватися дуже поступово та майже непомітно для користувача, аж поки одного дня ви не завважите, як довго відкривається програма або файл, і не замислитеся: «Що це з моїм бідолашним ПК?»

Якою б не була причина, покращити швидкодію ОС Windows і роботу ПК можна численними способами, навіть не оновлюючи устаткування. Ось кілька порад, які допоможуть оптимізувати роботу ОС Windows, щоб удосконалити її швидкодію.

1. Завантажте та всановіть програму AdwCleaner , запустіть сканування, після закінчення сканування натисніть очистити.

AdwCleaner - зручна у використанні утиліта з безпеки ОС, яка дозволить вам позбавитися від рекламного ПО на вашому комп'ютері за лічені секунди, провівши швидке сканування системи.

Програма виявляє і виводить на чисту воду будь-яке рекламне ПО, PUP / LPI (Теоретично непотрібне ПО), тулбари і програми, які отримують контроль над вашим комп'ютером ... Читати далі »

Увага грози! Наполегливо рекомендуємо.Зверніть увагу, під час гроз внаслідок електромагнітного випромінювання від блискавок, є ймовірність виходу з ладу пристрою, який безпосередньо підключений до мережі (антена, світч, Wi-Fi роутер, мережева плата комп'ютеру, IP-телефон, телевізор та інше обладнання).Як захистити Wi-Fi роутер від грози.
Єдино вірний спосіб, що гарантовано врятує від наслідків грози – як тільки бачите, що наближається, «стихію», вимикаєте з мережі роутер і виймаєте мережевий кабель від провайдера (нагадаємо — з синього WAN-роз’єму). Не підключаєте рівно до того моменту, поки не пройде гроза. Ніхто не сперечається, що встежити, особливо, в робочий день не завжди можливо, але цей спосіб найбільш ефективний.
Підключення мережевих фільтрів від грози не врятує. Це дієвий захист від перепаду напруги в мережі. Але при грозі основний удар припадає на мережевий WAN кабель. ... Читати далі »