Увага грози! Наполегливо рекомендуємо.Зверніть увагу, під час гроз внаслідок електромагнітного випромінювання від блискавок, є ймовірність виходу з ладу пристрою, який безпосередньо підключений до мережі (антена, світч, Wi-Fi роутер, мережева плата комп'ютеру, IP-телефон, телевізор та інше обладнання).Як захистити Wi-Fi роутер від грози.
Єдино вірний спосіб, що гарантовано врятує від наслідків грози – як тільки бачите, що наближається, «стихію», вимикаєте з мережі роутер і виймаєте мережевий кабель від провайдера (нагадаємо — з синього WAN-роз’єму). Не підключаєте рівно до того моменту, поки не пройде гроза. Ніхто не сперечається, що встежити, особливо, в робочий день не завжди можливо, але цей спосіб найбільш ефективний.
Підключення мережевих фільтрів від грози не врятує. Це дієвий захист від перепаду напруги в мережі. Але при грозі основний удар припадає на мережевий WAN кабель. Тому в прагненні врятувати техніку від грози – робіть те, що зазначено вище.

Вимкніть з розетки антену та Wi-Fi роутер, відключіть від блока живлення кабель антени (роз’єм POE)!
Якщо у Вас встановлено тільки Wi-Fi роутер, вимкніть його від живлення 220 та відключіть кабель з синього WAN-роз’єму!


Для запобігання таким випадкам радимо вимикати Інтернет-кабель на період грози. Інтернет провайдер «БІТ» не несе відповідальність у випадках виходу Вашого обладнання з ладу внаслідок згаданих ситуацій.
Тема на форумі - Що я маю робити під час грози?

  • 04.10.2015, 16:03
  • /
Коментарі - 0

Комментарів немає! Ще ніхто не додав коментар до данному матеріалу

Додати коментар
avatar